12 maj
2014
Posted in: Eventy
By    Brak komentarzy

Back To The Streets 2014

Back To The Streets 2014IT IS ALL ABOUT SKATEBOARDING

24-25 maja 2014 roku w Lesznie, na jednej z największych w Europie skateplaz odbędzie się 3. już edycja międzynarodowych zawodów deskorolkowych. To impreza europejskiego formatu, w której biorą udział uczestnicy z całego świata – prawdziwi pasjonaci deskorolek i entuzjaści przekraczania swoich granic. Back To The Streets to niezwykły pokaz skateboardingu na żywo, którego celem jest podnoszenie poziomu deskorolki tak w Polsce, jak i na całym świecie.

Głównym pomysłodawcą i organizatorem imprezy są: Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych oraz władze Miasta Leszno. To właśnie dzięki ich współpracy powstała w 2011 roku leszczyńska skateplaza, miejsce, które ma już w Europie swoją markę wśród pasjonatów street skatingu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu zapraszamy do zapisów online. Prowadzone są one na oficjalnej stronie zawodów: Back To The Streets. Opłata startowa przy zapisach internetowych wynosi 50 złotych. Wszystkie praktyczne informacje na temat imprezy znaleźć można na podanej wcześniej stronie oraz na stronie internetowej organizatora: Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/5 (0 oceny cast)
Udostępnij ten wpis na:

    Skomentuj ten wpis: